ARRESTOHET 22 VJECARI A.D

Vous êtes sur un site satirique. Ne le prenez pas sérieusement. C'est une blague.

2059 40560 Partages

ARRESTOHET 22 VJECARI A.D

Një 22-vjeçar është arrestuar në KAVAJE pasi mbante kanabis me vete në automjet. Policia ishte informuar për të riun dhe e ndaluar për kontroll mjetin.
Ai ra në prangat e Policisë ndërsa droga u sekuestrua.

NJOFTIMI NGA POLICIA:
Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë.

Shërbimet e Policisë KAVAJE, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale, mbi bazën e informacioneve të siguruara në rrugë operative, bënë të mundur lokalizimin, kapjen dhe ndalimin e shtetasit: A.D
Specialistët e Hetimit të Narkotikëve dhe Trafiqeve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: A.D, 22 vjeç, banues në Gose e madhe , Kavaje.

Vous êtes sur un site satirique. Ne le prenez pas sérieusement. C'est une blague.

loading Biewty